BETONOVÁ KRYTINA

Historie potvrzuje, že betonové tašky lze bez problémů používat déle než 100 let. Již při výrobě kvalita materiálu převyšuje nejen normou stanovené hodnoty, ale také hodnoty jiných materiálů. Na rozdíl od nich se v průběhu doby užívání pevnost betonu ještě zvyšuje. Přitom použití betonových tašek neznamená větší zatížení střechy.

Jsme Vám schopni dodat betonové tašky od předních výrobců. Zaměření střechy a cenovou nabídku zpracujeme zdarma. Na vyžádání můžeme zajistit odbornou prohlídku Vašeho krovu z hlediska statiky. Dodávku materiálů provádíme včetně dopravy zboží až na stavbu vozidly s hydraulickou rukou. Zaručujeme kompletnost dodávky a případnou výměnu rozbitých tašek během přepravy. Spolupracujeme s odbornými firmami, proto jsme schopni Vám zajistit pokládku Vaší střechy i montáž krovu.

BRAMAC

Společnost Bramac nabízí kompletní střešní systém pro řešení rekonstrukce vaší střechy. V případě, že pro rekonstrukci zvolíte tašky Bramac získáte nejen vysoce kvalitní a odolnou krytinu se 100letou životností, ale také kompletní střešní systém s nadstandardní zárukou 30 + 15 let. Bramac Vám navíc nabízí zdarma několik služeb, které usnadní vaše rozhodování při rekonstrukci střechy.

http://www.bramac.cz/

TERRAN

Výroba betonových střešních krytin Terran byla zahájena v roce 2000 na Slovensku, v obci s bohatou průmyslovou tradicí. Základní materiál tašek - beton, je jako stavební materiál používán již tisíce let. Betonová směs se ukládá do šablon, konečný tvar tašky se pak vytváří lisováním.

http://www.mediterrancz.cz/

Betonpres

Společnost Betonpres a.s. vyrábí a dodává na trh betonovou střešní krytinu vysoké kvality se zárukou 30 let. Kvalita výrobku je dosažena používáním vysoce kvalitních ryze přirodních surovin a stálou kontrolou ve všech fázích celého výrobního procesu. Použití přírodních surovin zaručuje naprostou ekologickou nezávadnost.

https://www.betonpres.cz/

KM BETA

Společnost KM Beta je největší český výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel. Je to ryze česká firma se sídlem v Hodoníně. Betonová střešní krytina KM Beta je elegantní a přitom vysoce účelná. Tašky KM Beta jsou vyráběny osvědčenými technologiemi. Široká paleta barev dává možnost akcentovat architektonický ráz střechy i celé stavby. Široký sortiment doplňků umožňuje řešit i složitější architektonický projekt.

http://www.kmbeta.cz/