CLASSIC AERLOX

CLASSIC AERLOX

Formát 10 ks/1m2 (F10), spotřeba cca 10 ks/m2

Classic aerlox

CLASSIC AERLOX


Povrch: velmi hladký povrch. Na povrchu je tenká vrstva jemnozrnného betonu plus vrchní vrstva speciálních nástřiků v daném barevném odstínu.

Střešní krytina Classic AERLOX, která je o 30 % lehčí než srovnatelná betonová krytina. Samozřejmě i tento model splňuje normou požadované vlastnosti betonových tašek, jako jsou především tvarová stálost, pevnost a mrazuvzdornost.

Model tašky Classic AERLOX je opatřen vyspělou povrchovou úpravou Protector PLUS s použitím vrstvy mikrobetonu. Tím je zaručena dlouhodobá stabilita původní barevnosti.
Hlavním benefitem novinky Classic AERLOX je nízká hmotnost. Pokládka tohoto modelu je tak méně fyzicky náročná a z toho vyplývají i nižší náklady na manipulaci a pokládku. Díky nízké hmotnosti je střešní taška Classic AERLOX vhodnou volbou pro rekonstrukce střech, u kterých je nosnost krovu limitována.
Classic AERLOX je standardní součást Inteligentního střešního systému BMI BRAMAC. Profil tašky odpovídá modelové řadě Classic a disponuje velmi propracovaným systémem originálních střešních doplňků. Veškeré betonové doplňky jsou vyrobeny standardní prověřenou technologií BMI BRAMAC s povrchovou úpravou Protector PLUS.

foto: Classic AERLOX rubínově červená

Classic AERLOX rubínově červená