FAKRO

Firma FAKRO je soukromou firmou, které začátky se datují do roku 1991 a v které podíl mají občané různých národů: Velká Británie, Rakouska, Španělska, Holandska, Irska, Německá, Polska, Ruska a Maďarska.

Našim cílem je dodávat produkty té nejvyšší kvality, určené pro podkroví a plnící přání zákazníků na celém světě. Stanovujeme si tyto cíle a zároveň dbáme o zdraví a bezpečí našich klientů, a stejně tak i o ochranu životního prostředí.

Moderní střešní okna jsou optimálním řešením, velmi často používáným ve stavebnictví, protože ideálně prosvětlují interiér, umožňují větrání podkroví a poskytují výhled do okolí. Navíc montáž střešních oken je levnějším a méně náročným řešením, než stavba vikýře. Střešní okna se mění. Současná střešní okna, to jsou výrobky nejvyšší kvality, které se vyznačují dlouhou životností, vysokou energetickou účinností, bezpečností a pohodlnou obsluhou.

Stále častěji jsou standardní kyvná okna nahrazována jinými, konstrukčně modernějšími střešními okny. V očích zákazníků si uznání získávají výklopně-kyvná okna nebo okna se zvýšenou osou otáčení, protože poskytují mnohem větší funkčnost.  

Při výběru střešních oken musíme vzít v úvahu nejenom jejich funkčnost, energetickou účinnost a provozní bezpečnost, ale také např. zabezpečení oken proti vloupání. Tyto aspekty, byť si je zákazníci mnohdy neuvědomují, jsou velmi důležíte. Každý člověk se chce ve svém domě cítit bezpečně a komfortně. Moderní střešní okna FAKRO Vám zajistí tento pocit.  

PŘEHLED SORTIMENTU KE STAŽENÍ

http://www.fakro.cz/