PÁLENÁ KRYTINA

Výhoda pálených tašek spočívá především v tradičním materiálu, ze kterých jsou tašky vyrobeny a který se na střechách používá již 4000 let. Vyžadují takřka nulovou údržbu a jsou odolné vůči kyselinám a louhům (ptačí trus, emise z ovzduší, atd.). Běžná životnost pálených tašek se pohybuje v rozmezí od 80 do 100 let. Vyrábí se ve třech variantách: režná, engoba a glazura.

Jsme Vám schopni dodat pálené tašky od předního výrobce. Zaměření střechy a cenovou nabídku zpracujeme zdarma. Na vyžádání můžeme zajistit odbornou prohlídku Vašeho krovu z hlediska statiky. Dodávku materiálů provádíme včetně dopravy zboží až na stavbu vozidly s hydraulickou rukou. Zaručujeme kompletnost dodávky a případnou výměnu rozbitých tašek během přepravy. Spolupracujeme s odbornými firmami, proto jsme schopni Vám zajistit pokládku Vaší střechy i montáž krovu.

BRAMAC

Keramické (pálené) střešní tašky Bramac jsou symbolem pro krásu a přirozenost. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin a propůjčují vašemu domovu klasický šarm, dojem přírodního tepla a jistoty. Bohatý výběr z typů a barev vtisknou střeše jedinečný charakter. Ten, pro koho jsou důležité jistota a bezpečí, jedinečnost a krása, se rozhodne pro (pálené) keramické střešní tašky Bramac. Je to volba tradice, nejstaršího stavebního produktu, který je vyráběn nejmodernější technologií. Výhody keramických střešních tašek Bramac: tradice prověřeného materiálu, krása a přirozenost, ekologická výroba, nadstandardní záruky.

BRAMAC

TONDACH

Pálená taška se vyrábí z čistě přírodních materiálů a pálí se za vysokých teplot. Takto vyrobená taška je výborným tepelným izolantem, skvěle akumuluje a dýchá - pod krytinou se tedy nehromadí kondenzát ani se nevytváří plíseň. Jedinou nevýhodou je větší náročnost na konstrukci krovu. Sklon střechy musí být větší než 12°. V našem sortimentu pálené střešní tašky najdete výrobky od firmy Tondach. Na zakázku jsme schopni dodat i pálenou krytinu od zahraničních výrobců, ovšem kvůli neporovnatelně horšímu servisu (například při dodání několika chybějících kusů, možnosti vrácení přebytečných tašek atp.) preferujeme Tondach - osvědčeného domácího výrobce.

TONDACH