PLECHOVÁ KRYTINA

Plechová střešní krytina nebírá stále více na popularitě. Mezi její největší výhody patří možnost pokladky na nizké sklony a nízká hmotnost.

Dodáváme plechové střešní krytiny od většiny výrobců. Zaměření střechy a cenovou nabídku zpracujeme zdarma. Na vyžádání můžeme zajistit odbornou prohlídku Vašeho krovu z hlediska statiky. Dodávku materiálů provádíme včetně dopravy zboží až na stavbu vozidly s hydraulickou rukou. Zaručujeme kompletnost dodávky a případnou výměnu rozbitých tašek během přepravy. Spolupracujeme s odbornými firmami, proto jsme schopeni Vám zajistit pokládku Vaší střechy i montáž krovu.

Satjam

Společnost SATJAM, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví.

Vyrábíme a dodáváme na trh moderní střešní systém s důrazem na kompletnost, funkčnost, kvalitu a přijatelnou cenu. Střešní krytiny SATJAM získaly v roce 2004 jako první v ČR ocenění kvality Czech Made.

SATJAM

Weckman

Weckman Steel OY je soukromý rodinný podnik založený roku 1962, který se specializuje na produkty z ocelových plechů, na výrobu ocelových hal a traktorových valníků. Výrobní závody společnosti Weckman sídlí ve Vierumäki a Iisalmi – Finsko. Ve zpracování oceli má společnost Weckman dlouhodobou tradici. Léta nabytých zkušeností a profesionality, využívání nejkvalitnějších materiálů a odborné služby, jsou zárukou kvality Weckman. Společnost Weckman rovněž obdržela certifikát ISO 9001.

Weckman

Lindab

Lindab AB je mezinárodní koncern se sídlem ve Švédsku (Grevie), který se zabývá vývojem, výrobou a prodejem produktů z tenkostěnných ocelových plechů.

Nabízí komplexní systémová řešení v obchodních oblatech Profil a Vzduchotechnika.

Divize Profil se zaměřuje na konstrukční průmysl.

Nabízí komponenty a komplexní konstrukční řešení pro komerční i rezidenční využití – ocelové haly, nástavby, střešní konstrukce, malé objekty, střešní a stěnové systémy aj.

Lindab