Polykarbonát - rovné komůrkové desky

Polykarbonát - rovné komůrkové desky

Marlon TW 4 mm čirý - komůrková dvoustěnná deska z polykarbonátu od renomovaného britského výrobce BRETT MARTIN Ltd. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších polykarbonátů na evropském trhu.Čirá jednokomorová deska z polykarbonátu, síla 4 mm.
Struktura komůrek TW, tj. 2 stěny = 1 komůrka barva čirá

Marlon TW 4 mm čirý

Marlon TW 6 mm -komůrková dvoustěnná deska z polykarbonátu od renomovaného britského výrobce BRETT MARTIN Ltd. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších polykarbonátů na evropském trhu. Jednokomorová deska z polykarbonátu, síla 6 mm.
Struktura komůrek TW, tj. 2 stěny = 1 komůrka barva čirá, opál, bronz

Marlon TW 4 mm čirý

Marlon TW 8 mm -komůrková dvoustěnná deska z polykarbonátu od renomovaného britského výrobce BRETT MARTIN Ltd. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších polykarbonátů na evropském trhu. Jednokomorová deska z polykarbonátu, síla 6 mm.
Struktura komůrek TW, tj. 2 stěny = 1 komůrka barva čirá, opál, bronz

Marlon TW 4 mm čirý

Marlon FRW 10 mm - komůrková čtyřstěnná deska z polykarbonátu od renomovaného britského výrobce BRETT MARTIN Ltd. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších polykarbonátů na evropském trhu. Tříkomorová deska z polykarbonátu, síla 10 mm.
Struktura komůrek FRW, tj. 4 stěny = 3 komůrky barva čirá, opál, bronz

Marlon FRW 10 mm

Marlon SW 16 mm - komůrková sedmistěnná deska z polykarbonátu od renomovaného britského výrobce BRETT MARTIN Ltd. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších polykarbonátů na evropském trhu. Šestikomůrková deska z polykarbonátu, síla 16 mm.
Struktura komůrek SW, tj. 7 stěn = 6 komůrek barva čirá, opál, bronz

Marlon SW 16 mm

Marlon SX 25 mm - komůrková sedmistěnná deska z polykarbonátu od renomovaného britského výrobce BRETT MARTIN Ltd. Jedná se o jeden z Šestikomorová deska z polykarbonátu, síla 25 mm.
Struktura komůrek SX, tj. 7 stěn = 6 komůrek barva čirá, opál

Marlon SX 25 mm

Marlon SW 32 mm - komůrková sedmistěnná deska z polykarbonátu od renomovaného britského výrobce BRETT MARTIN Ltd. Jedná se o jeden z nejkvalitnějších polykarbonátů na evropském trhu.
Šestikomorová deska z polykarbonátu, síla 32 mm.
Struktura komůrek SW, tj. 7 stěn = 6 komůrek barva čirá

Marlon SW 32 mm