Premium

PREMIUM

Řada Premium pomáhá majitelům domů dosáhnout maximálního luxusu a pohodlí. Tato řada nabízí exkluzivní design, více světla a variant umístění, automatizaci domácnosti a doplňky pro zvýšení komfortu a bezpečnosti.

Kyvná střešní okna GGL, GGU

Střešní okno GGL v dřevěném provedení nebo GGU v bílém bezúdržbovém provedení (unikátní kombinace dřeva a polyuretanu) se otevírá pomocí horního madla. Pod okno můžete umístit nábytek a i tak bude horní ovládací madlo stále snadno přístupné. Díky unikátnímu hornímu ovládacímu madlu je vhodné pro montáž téměř v jakékoli výšce a navíc pod něj, právě díky hornímu ovládání, můžete umístit stůl nebo pohovku, aniž by vám to bránilo v pohodlném otevírání okna.

Horní ovládací madlo umožňuje osazení okna do většiny montážních výšek. A protože ovládání je úplně nahoře, můžete pod okno umístit stůl nebo pohovku – otvírání bude i tak pohodlné.

VELUX PREMIUM GGL,GGU - horní ovládací madlo

Ovládání: horní ovládání madlem

VELUX PREMIUM GGL,GGU - horní ovládací madlo

Elektricky ovládaná kyvná okna GGL INTEGRA

Elektricky ovládaná kyvná okna GGU INTEGRA

Solárně ovládaná kyvná okna GGL SOLAR

Solárně ovládaná kyvná okna GGU SOLAR

Pokud toužíte po absolutním komfortu, pak je řešením VELUX INTEGRA®. Tento inovativní systém dálkově ovládaných oken, rolet a žaluzií vám umožní všechny tyto výrobky otevírat a zavírat jediným stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači. Pomocí dálkového ovládání můžete na každé okno dosáhnout snadněji a rychleji – dokonce odkudkoli v domě. Systém VELUX INTEGRA® je jedinečná volba pro zajištění čerstvého vzduchu a lepšího vnitřního komfortu. 

 VELUX Elektricky ovládaná kyvná okna GGL INTEGRA, GGU INTEGRA, Solárně ovládaná kyvná okna GGL SOLAR, GGU SOLAR

Velux - Elektricky ovládaná kyvná okna GGL INTEGRA, GGU INTEGRA, Solárně ovládaná kyvná okna GGL SOLAR, GGU SOLAR

Výplopně-kyvná střešní okna GPL, GPU

Celodřevěné střešní okno GPL nebo bílé bezúdržbové okno GPU se spodním poskytuje nerušený panoramatický výhled. Toto výklopně‑kyvné střešní okno se otevírá ven, takže do něj můžete vstoupit a podívat se na okolní svět. Skvělá volba, jestliže chcete mít široký výhled a pocit spojení s přírodou. Střešní okno GPL je v celodřevěném provedení, okno GPU je v bílém bezúdržbovém provedení s dřevěným jádrem, které kryje vodotěsná polyuretanová vrstva. Pomocí horního madla okno otevřete a přetočíte pro pohodlné umytí z venkovní strany. 

VELUX Výklopně-kyvné střešní okno GPL, GPU

Velux - Výplopně-kyvná střešní okna GPL, GPU spodní ovládání madlem