Skládací s kovovým žebříkem

Skládací půdní schody s kovovým žebříkem

FAKRO Skládací půdní schody s kovovým žebříkem

LMS Smart

Půdní schody LMS jsou skládací schody s třídílným žebříkem. Zateplený poklop a skříň jsou vyrobeny z borovicového dřeva; žebřík je kovový, práškově lakovaný na barvu RAL 7022. Poklop je béžový; lze jej polepit nebo nalakovat na libovolný odstín a sladit jej tak s interiérem.

FAKRO půdní schody LMS Smart

LMK Komfort

Půdní schody LMK jsou na rozdíl od schodů LMS vybaveny bílým poklopem a madlem usnadňujícím pohyb po žebříku.

FAKRO půdní schody LMK Komfort

LML Lux

Skládací půdní schody LML s kovovým žebříkem byly navrženy pro zajištění nejvyššího komfortu používání a manipulace, s ohledem na jejich jednoduchou montáž a snadné přizpůsobení délky žebříku výšce místnosti.

FAKRO půdní schody LML Lux

LMP

Schody LMP jsou schody nové generace, určené pro přístup do půdních prostor i v místnostech s velmi vysokými stropy (až do výšky 366 cm). Díky použitému systému odlehčení žebříku je manipulace s půdními schody maximálně pohodlná a zároveň bezpečná.

 FAKRO půdní schody LMP

LMF (protipožární)

Řešení, která přinášejí protipožární půdní schody LMF, pomáhají skloubit přísné požadavky požárních norem s bezpečným a pohodlným vstupem do půdních prostor. Schody LMF chrání po dobu 120 min proti průniku ohně, a to jak z půdy, tak i z místnosti, ve které byly instalovány.

(požární klasifikace dle EN 13501-2)

FAKRO půdní schody LMF (protipožární)