Standard Plus

STANDARD PLUS

Tato kategorie je určena pro majitele domů, kteří chtějí investovat do další úspory energie a vyššího komfortu. Obsahuje všechny skvělé funkce, cenově výhodné trojsklo, které pomáhá udržovat teplo ve vašem domě a nabízí lepší zvukovou izolaci. Tato kategorie letos zahrnuje čtyři modely střešních oken, což představuje dosud nejširší nabídku trojskel.

Kyvná střešní okna GLL. GLU

Velux inovované střešní okno s horním ovládáním z kategorie Standard Plus zvyšuje energetickou úspornost a komfort bydlení. Díky výjimečnému trojsklu, inovativní ThermoTechnologyTM a speciálnímu těsnění má toto okno vynikající izolační vlastnosti.

Horní ovládací madlo umožňuje osazení okna do většiny montážních výšek. A protože ovládání je úplně nahoře, můžete pod okno umístit stůl nebo pohovku – otvírání bude i tak pohodlné.

VELUX STANDARD PLUS - horní ovládací madlo

Spodní ovládací madlo - okno má modernizovanou zinkovou kliku, která umožňuje jeho použití při osazení do výšky nebo v místnostech s vysokou nadezdívkou.

VELUX STANDARD PLUS - spodní ovládací madlo

Bílá varianta GLU 0061 s trojsklem zaručuje 100% bezúdržbovost. Unikátní konstrukce se zaoblenými rohy se narozdíl od tradičních plastových profilů s pravoúhlými rohy snadno udržuje. Tato okna jsou ideálním řešením pro místnosti s vyšší vlhkostí, jako jsou koupelny nebo kuchyně.

Ovládání: horní ovládání madlem

Velux - Kyvná střešní okna GLL, GLU horní ovládání madlem

Ovládání: spodní ovládání madlem

Velux - Kyvná střešní okna GLL, GLU spodní ovládání madlem