Standard

Standard

Řada Standard nabízí šetrným zákazníkům atraktivní nabídku se všemi základními funkcemi, které jsou podstatou vysoké kvality střešních oken VELUX. A to není vše. Neustále pracujeme na zlepšení domácí pohody našich zákazníků, a proto mají všechny letošní modely střešních oken speciální ochranu proti průvanu a zvukovou izolaci.

Kyvná střešní okna GZL, GLU

Se střešním oknem VELUX GZL s horním ovládáním máte čerstvý vzduch na dosah ruky. Obsluha okna s horním ovládáním je hračka – a to i když pod ním stojí nábytek. Díky inovativnímu hornímu ovládacímu madlu můžete okno osadit níže než ekvivalentní okno se spodním ovládáním a získáte tak skvělý výhled, když stojíte nebo sedíte.

Horní ovládací madlo umožňuje osazení okna do většiny montážních výšek. A protože ovládání je úplně nahoře, můžete pod okno umístit stůl nebo pohovku – otvírání bude i tak pohodlné.

VELUX STANDARD - horní ovládací madlo

Spodní ovládací madlo - okno má modernizovanou zinkovou kliku, která umožňuje jeho použití při osazení do výšky nebo v místnostech s vysokou nadezdívkou.

VELUX STANDARD - spodní ovládací madlo

Bílá varianta GLU s polyuretanovým povrchem a dřevěným rámem zaručuje 100% bezúdržbovost. Je tak ideálním řešením pro místnosti s vyšší vlhkostí, jako jsou koupelny nebo kuchyně. Námi vyvinutý systém izolace ThermoTechnology™ představuje extra účinný štít proti chladu.

Ovládání: horní ovládání madlem

Velux - Kyvná střešní okna GZL, GLU horní ovládání madlem

Ovládání: spodní ovládání madlem

Velux - Kyvná střešní okna GZL, GLU spodní ovládání madlem