STŘEŠNÍ KRYTINY

Střešní krytiny se obecně rozdělují dle materiálu ze kterého jsou vyrobeny: střešní krytina betonová, střešní krytina pálená, střešní krytina plechová, střešní krytina vláknocementová, střešní krytina asfaltová.

Nabízíme kompletní sortiment střešních krytin na veškeré typy střech od renomovaných výrobců.

Betonová střešní krytina Bramac, Terran, Betonpres a KM Beta, pálená střešní krytina Bramac, Tondach, plechová střešní krytina Satjam, Lindab, vláknocementová střešní krytina Cembrit nebo asfaltová střešní krytina Iko a Onduline.
Zvláštní položkou jsou střešní PVC fólie, používané převážně pro pokládku na ploché střechy.

Střecha je stavební konstrukce, která ukončuje stavbu shora a chrání ji proti povětrnostním vlivům. Též odvádí vodu a brání jí v nahromadění. Skládá se z nosné konstrukce (např. krov) a střešní krytiny. Hlavní funkcí střechy je chránit prostor pod sebou před povětrnostními vlivy (deštěm, sněhem, větrem, slunečním zářením apod.). V závislosti na typu prostoru, který střecha uzavírá, jsou na její provedení kladeny různé požadavky. Jedná se zejména o profilované tašky, které se kryjí v jedné vrstvě a jejich spotřeba se pohybuje v závislosti na typu tašky. Střešní krytiny se obecně rozdělují dle materiálu ze kterého jsou vyrobeny: střešní krytina betonová, střešní krytina pálená, střešní krytina plechová, střešní krytina vláknocementová, střešní krytina asfaltová.

Nabízíme kompletní sortiment střešních krytin na veškeré typy střech od renomovaných výrobců.

  • Betonová střešní krytina: Bramac, Terran, Betonpres, KM Beta.
  • Pálená střešní krytina: Bramac, Tondach.
  • Plechová střešní krytina: Satjam, Lindab.
  • Vláknocementová střešní krytina: Cembrit.
  • Asfaltová střešní krytina: Iko, Onduline.

Zvláštní položkou jsou střešní PVC fólie, používané převážně pro pokládku plochých střech.