VELUX

Firma VELUX je výrobce střešních oken s více než šedesátiletou tradicí. Přestože prodává své výrobky po celém světě, jejich podnikání je založeno především na dobré znalosti místních podmínek. Společnost VELUX byla v České republice založena v roce 1990 a od té doby je také na českém trhu k dispozici široké spektrum jejich výrobkůSortiment značky Velux představuje systém střešních oken, montážních a zastiňovacích doplňků. Jejich soulad je zárukou snadného nákupu, montáže, údržby, servisu a dlouhé životnosti. Velux poskytuje prodlouženou 10 letou záruku, a to v případě, že jsou střešní okna Velux nainstalována s originálním lemováním a montážní sadou BDX.

Přehled oken

Standard

Řada Standard nabízí šetrným zákazníkům atraktivní nabídku se všemi základními funkcemi, které jsou podstatou vysoké kvality střešních oken VELUX. A to není vše. Neustále pracujeme na zlepšení domácí pohody našich zákazníků, a proto mají všechny letošní modely střešních oken speciální ochranu proti průvanu a zvukovou izolaci.

Standard Plus

Tato kategorie je určena pro majitele domů, kteří chtějí investovat do další úspory energie a vyššího komfortu. Obsahuje všechny skvělé funkce, cenově výhodné trojsklo, které pomáhá udržovat teplo ve vašem domě a nabízí lepší zvukovou izolaci. Tato kategorie letos zahrnuje čtyři modely střešních oken, což představuje dosud nejširší nabídku trojskel.

Premium

Řada Premium pomáhá majitelům domů dosáhnout maximálního luxusu a pohodlí. Tato řada nabízí exkluzivní design, více světla a variant umístění, automatizaci domácnosti a doplňky pro zvýšení komfortu a bezpečnosti.

PŘEHLED SORTIMENTU KE STAŽENÍ

http://www.velux.cz/